Najtańszy druk w Polsce
Najlepszy dzień na reklamę: Poniedziałek, 22 Lipca 2024
Jak zlecić projekt graficzny

Studio graficzne Kompilo

Witamy w studio graficznym Drukarni Wysyłkowej Kompilo. Aby ułatwić Państwu poruszanie się po tej części serwisu informujemy, iż w menu znajdującym się po lewej stronie znajdą Państwo nasze portfolio projektowe, podzielone na czytelne kategorie tematyczne. Poniżej zaś prezentujemy najważniejsze informacje potrzebne Państwu do nawiązania współpracy z naszą firmą w zakresie zleceń projektów graficznych. Aby przenieść się na stronę główną naszej firmy prosimy kliknąć tutaj »

 

Życzymy miłego korzystania z naszego serwisu

 • data dodania:
  2013-06-09

  dodał: Kompilo

  Co, kiedy i dla kogo projektujemy?

  Ogólne informacje o tym, jakie projekty można zamówić w naszym studio graficznym oraz dla kogo i w jakich terminach świadczymy swoje usługi.

 • data dodania:
  2013-06-09

  dodał: Kompilo

  Cennik projektów graficznych

  Projekty graficzne są bardzo zróżnicowane pod względem ich pracochłonności. Dlatego też prezentujemy szczegółowy cennik usług naszych grafików.

 • data dodania:
  2013-06-09

  dodał: Kompilo

  Zasady zamówień projektów

  Aby współpraca w zakresie przygotowania projektu była zadowalająca dla obu stron, prosimy o zapoznanie się z zasadami zamawiania projektów w Kompilo.

 • data dodania:
  2013-06-09

  dodał: Kompilo

  Jak przygotować materiały do projektu?

  Najważniejszym etapem przy zlecaniu prac projektowych jest odpowiednie przygotowanie i przekazanie informacji i materiałów. Niezbędna lektura dla każdego klienta.

 • data dodania:
  2013-06-09

  dodał: Kompilo

  bank zdjęć na potrzeby projektów do druku

  O jakości i atrakcyjności projektu często świadczą profesjonalne zdjęcia, których większość klientów nie posiada. Podpowiadamy skąd mozna pobierać je za symboliczną opłatą.

Strony:
 
© 2016 Omega Press Sp. z o.o.
ostatnia aktualizacja serwisu: 2020-05-18