Poniżej znajdą Państwo wszelkie informacje jak złożyć i zrealizować swoje zamówienie w w serwisie internetowymKompilo. W przypadku, kiedy nie znajdą Państwo odpowiedzi na pytania i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected]  Wszystkie zamówienia są realizowane po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia przelewu. W przypadku konieczności kontaktu preferujemy kontakt mailowy. Telefony kontaktowe znajdą Państwo w dziale kontakt.

 

 

czynność wyjaśnienie
etap 1 - przesłanie zamówienia Zamówienia przyjmujemy mailowo pod adresem: [email protected]
etap 2 - przesłanie plików Pliki do druku o wielkości do 25 MB można wysłać mailowo. Większe pliki bezpośrednio na nasz serwer FTP tworząc na nim własny katalog o nazwie zbieżnej z nazwą firmy zamawiającego lub numerem zamówienia. Dane do FTP: 

FTP:  kompilo.com  login: [email protected]  hasło: kompilo24

etap 3 - płatność za zamówienie  Przed realizacją każdego zamówienia od firm i osób prywatnych pobieramy przedpłatę 100% na podstawie wystawionej wcześniej i wysłanej mailowo faktury. Odroczone terminy płatności oferujemy wyłącznie instytucjom państwowym, urzędom i uczelniom wyższym na podstawie umowy o wykonanie zlecenia.
dane do wykonania płatności Grafen Arkadiusz Jasiński Katowice 40-871 1000-lecia 88/136
konto nr  - Alior Bank  31 2490 0005 0000 4500 6425 7955 (w tytule wpłaty prosimy podawać nr faktury lub nr zamówienia). Zamówienia są realizowane po potwierdzeniu wpłaty.
etap 4 - wysyłka towaru lub odbiór osobisty W przypadku zamówienia z wysyłką do klienta, realizujemy dostawy za pośrednictwem kuriera DPD i GLS.